Hoşlandığınız Erkeği Nasıl Etkilersiniz

Hoşlandığınız erkek sıradışı bir erkek değilse, aşağıda bahsettiğimiz şeylere dikkat ettiğiniz takdirde mutlu sona ulaşmamanız için herhangi bir neden yok.

Onu etkilemek için ne yapmalıyım, nasıl davranmalıyım diye düşünüyorsanız aşağıdakilere göz atın.

Karakterli bir insan olmalısınız

Karakterli, kişiliği oturmuş bir bayana hangi erkek hayır diyebilir ki? Esprili yönlerini kaybetmeden kişiliklerini oturtabilmiş bayanlar hoşlandıkları erkekleri her daim etkilerler.

  • Biraz da espri

Kadınlar gibi erkekler de gülmekten hoşlanırlar. Hele de onu güldürmeyi başaran bir kadın ise, o kadın artık onun için diğerlerinden farklıdır. Ayrıca yaptığı esprilere gülen bayanlara da olumlu yaklaşır.

  • Temizlik

Erkekler hijyen konusunda kendileri çok dikkatli olmasa bile istedikeri kadında aradıkları en önemli unsurlardan biri de temiz olmaktır. Onun çevresindeyken, giydiklerinizin, tırnaklarınız ile saçlarınızın her zaman temiz olmasına dikkat edin ve onu evinize çağıracaksanız evinizin hijyenine çok fazla özen göstermeniz gerekir.

  • Dürüst olun

Dürüstlük tüm ikili ilişkilerde çok önemlidir. Erkekler kadınlarının kendilerine sadece önemli konularda değil her durumda doğruyu ama sadece doğruyu söylemelerini isterler.

  •  Komplekslerinizden kurtulun

Erkekler kompleksli ( takıntılı ) kadınlardan kesinlikle haz etmezler. Yeterince fit olan bir kadın sürekli kilo vermem gerek diyorsa ya da görünüşünden emin olamayıp sürekli saçlarını düzeltiyorsa  kesinlikle eksi puan alır.

  • Tabiki zekilik

Erkeklerin yalnızca dış güzelliğe önem verdiği kanısı kesinlikle doğru değildir. Başta güzelliğinize gelseler bile sizinle ciddi konularda fikir alışverişi yapabilmek, tartışabilmek isterler. Aksi takdirde bir süre sonra ilişki onlar için çekilmez hale gelebilir.

  •  Spora ilgi duyun

Günümüzde erkekler sporla ilgilenen bayanlardan daha fazla hoşlanmaktadır. Basketbol ve voleybolu takip edebilir hatta bizzat yapabilirsiniz. Hele bir de hoşlandığınız erkeğin tuttuğu takım hakkında bilgiliyseniz şansınız çok fazla.

  • Gülümsemeniz doğal olmalı

Bir erkeği etkilemek adına yaptığı esprilere kahkaha atarak yapmacık şekilde gülerseniz bu onlara çok itici gelir. Bunun aksine samimi ve doğal bir gülümsemeyle onun içini ısıtabilirsiniz.

  •  Dişi Olmak

Eğer onu etkilemek istiyorsanız, ona herkese davrandığınız gibi davranmayın. O sizin okul arkadaşınız değil. Ona, sizi karşı cins olarak farketmesini sağlayacak şekilde davranın.

  • Uyumlu davranın

İnsanlar her zaman yüzde yüz ortak paydada buluşamasalar da uyumlu olmaları gerekir. Örneğin o bilim kurgu filmlerini izlerken kendinden geçiyorsa, siz sevmiyorsanız da onun bu hayranlığını takdir edin ve onun zevkini paylaşın.

Şimdilik bu kadar, bakalım siz de işe yarayacak mı?

“Hoşlandığınız Erkeği Nasıl Etkilersiniz” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>