Göz Şişkinliğine Ne İyi Gelir?

Sabah uyandığınızda anaya çekinerek bakıyorsanız, gözleriniz sık sık şişiyor demektir. sizi de oldukça rahatsız ediyor olabilir Telaşlanmayın bu probleminize doğal ve ucuz bir çözüm var: “Soğuk Süt”

Nasıl Geçer?

Arkadaşlarınıza diye sorduğunuzda birçok cevap alabilirsiniz. Ancak hiçbiri soğuk süt kadar etkili ve doğal değildir. Buz dolabında soğutulmuş sütle şiş gözlerinizin üzerine kompres yaparak şişkinliğin giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun için elinize bir parça pamuk alın ve üzerine bir miktar süt dökün. Bu pamuğu gözlerinizde 4 dakika kadar tutun. Bu ni geçirme yöntemi cildinizin beslenmesine de katkı sağlayacak.

Bir diğer yöntemde buzu pamuğa dökmek yerine buz kalıbında dondurup süt buzlarıyla gözlerinizi hafifçe ovmaktır. Hangi yöntem kolayınıza geliyorsa istediğiniz her zaman uygulayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>