Çörek Otu İle Doğal Göğüs Büyütme

Doğada birçok problem için doğal tedaviler olduğu gibi oldukça fazla kadının sıkıntısını çektiği “küçük göğüs sorunu“na da çözüm bulmak mümkün.

Eski zamanlarda şifa bulmak için danışılan şifacıların bir çok hastalığa karşı tavsiye ettiği “çörek otu” bugünlerde tekrar gündeme geldi.

Çörek otunun siyah renkte susam görünümünde olan tohumunun yanında “yağ”ında da pek çok şifa verici madde bulunuyor. Çierdiği vitamin, element, enzim ve uçucu yağlar sebebiyle çörek otu yağı tam bir şifa kaynağı haline dönüşüyor.

Çörek Otunun İyi Geldiği Hastalıklar
Hemoroid, eklem ağrıları, astım, bronşit, egzama, deri mantarı, öksürük, sedef hastalığı, zatürre, akne, enfeksiyonlar, mide ağrısı ve bağırsak sorunları gibi hastalıklarda bilimsel tıbbın yanında bütünleyici tedavi için kullanılan çörek otunun yağının çok az bilinen bir faydası da de estetik ameliyat olmadan etkili olması.

Küçük göğüsleri büyütmek için Çörek Otu
Eğer aksatmadan hergün çörek otu yağı ile göğüslerinize masaj yaparsanız 2. ayın sonunda gözle bakıldığında farkedilen bir büyüme meydana geliyor.

İşe yarayan diğer bir bitki ise rezene çayı. bu kür için rezene çayını demleyip hazırlayın. Bir fincan rezene çayını soğutup içine 7-8 damla çörek otu yağından damlatın ve karışmasını sağlayın. hazırladığınız bu küre ellerinizi sokarak göğüslerinize masaj yapın. Bu kürle de düzenli olarak masaj yapabilirsiniz.

“Çörek Otu İle Doğal Göğüs Büyütme” üzerine bir düşünce

  1. Merhaba.
    Kimi sayfalarda göğüs büyütmek için rezene çayına birkaç damla çörekotu yağından damlatıp hergün düzenli olarak içilmesi öneriliyor.Kafam karıştı içeyim mi yoksa süreyim mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>